Kepinių priedai

Kepinių priedai

Rasta 38 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 38 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Agaras , 10 g Provita

0,89 EUR Kaina

Pekelio turinio pakanka maždaug 1.4 litrams vandens (7g vienam litrui). Vandenį užvirkite ir įmaišykite miltelius. Galima įpilti citrinos ar bet kokio kito vaisiaus sulčių. Tinka džemų bei žele gamybai.

Šaltalankių milteliai ,...

5,19 EUR Kaina

Tegul kraujagyslių sienelės būna stiprios, o organizmo nealintų jokie uždegimai - šaltalankio uogos vadinamos vaistu nuo visų ligų, kuriose gausu omega 3,6,7,9 nesočiųjų riebalų rūgščių. Gardinkite patiekalus, įberkite į sriubą ar tiesiog į šiltą vandenį.

Burokėlių milteliai, 100 g...

3,99 EUR Kaina

Burokėlių milteliai pats tikriausias energijos šaltinis. Šakniavaisio nauda: mažina nuovargį, palaiko imuninės sistemos veiklą ir normalizuoja kraujospūdį. Brinkdamas burokėlis suteikia ilgalaikio sotumo jausmą. Dėkite į kokteilius, salotas ar sriubas.

Ekologiškas kakavos...

3,99 EUR Kaina

Šis kakavos sviestas pagamintas iš organiškų kakavos pupelių. Puikiai tinka kepiniams ar šokoladui gaminti. Taip pat galima naudoti ir sausos odos priežiūrai. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Cenzūrai patinka kava ir kakava, matyt dėl to šis sviestas neprisijungė prie Šakarmakar bendruomenės. Vienintelis sviestas pas mus. Matyt jam liūdna.