Kiti gėrimai

Kiti gėrimai

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Kombučos gaminimo rinkinys,...

9,99 EUR Kaina

Kombučia yra gaminama iš vandens, arbatos, cukraus ir kombučios kultūros (gerųjų bakterijų ir mielių simbiozė). Šie ingredientai palikti fermentuotis šiltoje aplinkoje, pagamins Jums skanų, gaivų ir maistinėmis medžiagomis turtingą gėrimą. Su šiuo rinkiniu po savaitės pasigaminsite 1l. kombučios, kurios kiekį kas savaitę galėsite didinti, nes arbatos grybas vis didės.

Rožinis nealkoholinis...

9,99 EUR Kaina

Šviesiai rausvos spalvos vynas su ryškiais atspindžiais, yra gana subtilus su gana ilgai išliekančiais burbuliukais. Turi muskato, gėlių ir vaisių, serbentų ir aviečių aromato, gomuryje užleidžia vietą putojimo minkštumui ir gaivumui. Vynuogių veislė - 80% Chardonnay, 20% Merlot.

Funkcinis gėrimas IDRINQ...

2,49 EUR Kaina
  • Mažina nuovargio jausmą. Gerina organizmo aprūpinimą deguonimi. Maistas smegenims. BE kofeino ir kitų stimuliatorių. IdrinQ yra sukurtas tiems, kurie siekia ambicingų tikslų sporte, moksle ar darbe. Tai vienintelis pasaulyje tokios sudėties patentuotas gėrimas. Energiją ląsteliniu lygiu suteikia R(+)-alfa-lipo rūgšties ir L-arginino sinergija, pastiprinta vitaminų B kompleksu. BE kofeino, BE taurino, todėl nėra jokių amžiaus ar kitokių apribojimų jo vartojimui.Be konservantų, be dirbtinių saldiklių ir dažiklių.

Maniva mineralinis vanduo...

1,49 EUR Kaina

Maniva yra Alpių kalnų vietovė Italijos Brescia provincijoje. Pavadinimas kilęs nuo Maniva kalno. 

- pH 8.1 šaltinio vietoje.
- Maniva Alpių vandens šarmines savybes užtikrina speciali "Tetra Pak®" pakuotės apsauga, - užtikrinamas pirminis vandens iš šaltinio vietos grynumas (apsaugant nuo šviesos, aseptinėje pakuotėje), ir užtikrinama aplinkos apsauga dėl augalinės kilmės dėžutės medžiagos.
- VEGANOK sertifikuotas produktas.
- Augalinio plastiko dangtelis pagamintas iš cukranendrių.
- "SMILE-BOX Maniva pH8" pakuotė yra pilnai perdirbama!