UAB "Veganiški produktai"

Įmonės kodas: 303489478

PVM mokėtojo kodas: LT100009408810

Administracijos adresas: Verkiųg 29B, Vilnius

“Veggo” - Baltijos šalyse pirmoji veganinio maisto parduotuvė. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę dirbanti elektroninė parduotuvė laukia klientų iš bet kurio Lietuvos, Latvijos ar Estijos kampelio, o Vilniaus gyventojai ar svečiai gali apsilankyti ir fizinėje Veggo krautuvėlėje.

Veganinis maistas mums - mitybos ateitis. Vis daugiau sveikos mitybos specialistų rekomenduoja veganinę mitybą tiems, kas nori ir yra pasiryžę išgyventi 99+ metų. Ligos, alergijos, ankstyvosios raukšlės ar dingusi energija - dėl šių niekų seniai nebesukame sau galvos, nes jie mums tiesiog neegzistuoja.

Lygiai taip, kaip stengiamės rūpintis sveikata, siekiame ir gyvūnų gerovės. Palaikome gyvūnų teisių organizacijas, įvairių renginių metu supažindiname žmones su veganiniu maistu, įprastų patiekalų vegan alternatyvomis. Vieną dieną šakutė nebebus didžiausio masto žudikas - mes tuo tikime ir tai yra vienas didžiausių mūsų tikslų!

Gamta - mūsų visų namai, tad stengiamės ir skatiname visus stengtis nenutolti nuo jos ir kaip įmanoma mažiau ją teršti. Dėl to naudojame tik perdirbtą popierių, siuntiniams renkamės antram gyvenimui prikeltas kartono dėžes, rūšiuojame visas atliekas, o besibaigiančio galiojimo produktus paaukojame vietinėms benamiais besirūpinančioms organizacijoms.

Nes mums rūpi. Veggo - easy to be vegan.