Vitaminai, papildai

Vitaminai, papildai

Rasta 21 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 21 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Purškiamas vitaminas D3, 20...

12,49 EUR Kaina

Veganiškas D3 vitaminas.

Vitaminas D3 yra svarbus sveikai imuninei sistemai, naudingas širdžiai ir kraujotakai, užtikrina sveikus kaulus ir dantis bei saulėtą nuotaiką. Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant kalcio kiekį kraujyje ir formuojant kaulus. 

Purškalo pavidalu, jis gali būti vartojamas kartu su maistu arba tiesiai ant liežuvio. Rekomenduojami 1-5 papurškimai per dieną, viename papurškime - 200iu. 20 ml buteliuke yra apie 150 papurškimų - taigi tai trunka mažiausiai mėnesį vienam asmeniui. Prieš vartojant rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Purškiamas B12, 25 ml...

14,49 EUR Kaina

Maisto papildas su saldikliu

Patogus būdas padėti išlaikyti vitamino B12 lygį. Alternatyva tabletėms ir kapsulėms: vitaminai įsisavinami tiesiai per kapiliarų tinklą, nepatekdami į virškinamąjį traktą (išvengiama nepageidaujamo poveikio virškinimo sistemai). Vitaminas B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą.

Purškiamas kurkumino...

18,99 EUR Kaina

Purškiamas ciberžolės ekstraktas  / Maisto papildas su saldikliu

Ciberžolė veikia priešuždegimiškai, padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, normaliai širdies veiklai, gali padėti sumažinti širdies ligų tikimybę, veikia kaip antioksidantas, gerina virškinimą, gali pagerinti atmintį, bei padėti kovoti su Alzheimerio liga, depresija, vėžiniais susirgimais, Artritu.

Vegan Health Oral Spray,...

19,89 EUR Kaina

Vitaminių kompleksas VEGAN HEALTH

Maisto papildas su saldikliu/ (48 kasdienės dozės) Patogi alternatyva tabletėms ir kapsulėms. Greitas pasisavinimas per kapiliarų tinklą, nepasiekus virškinamojo trakto. 4 vitaminų ir mineralų kompleksas. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme. Geležis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Vitaminas D3 (D3V® - iš augalų išgautas vitaminas) padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Jodas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.