Prezervatyvai, lubrikantai

Prezervatyvai, lubrikantai

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Veganiški prezervatyvai...

9,95 EUR Kaina

Vieninteliai oficialūs veganiški prezervatyvai patvirtinti veganų asociacijos. Pagaminti iš natūralios latekso gumos naudojant tik natūralius augalinės kilmės dažiklius. Kiekvienas prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Neturi dirbtinių priedų, kurie dažnai sukelia šalutinį poveikį moters organizmui. Draugiški gyvūnams, sveikatai bei aplinkai! Dydis: 56 mm, bespalviai ir bekvapiai.

Veganiški prezervatyvai...

9,95 EUR Kaina

Vieninteliai oficialūs veganiški prezervatyvai patvirtinti veganų asociacijos. Pagaminti iš natūralios latekso gumos naudojant tik natūralius augalinės kilmės dažiklius. Kiekvienas prezervatyvas yra patikrintas elekroniniu būdu. Neturi dirbtinių priedų, kurie dažnai sukelia šalutinį poveikį moters organizmui. Draugiški gyvūnams, sveikatai bei aplinkai! Dydis: 60 mm, bespalviai ir bekvapiai.

Veganiški prezervatyvai...

9,95 EUR Kaina

Vieninteliai oficialūs veganiški prezervatyvai patvirtinti veganų asociacijos. Pagaminti iš natūralios latekso gumos naudojant tik natūralius augalinės kilmės dažiklius. Kiekvienas prezervatyvas yra patikrintas elekroniniu būdu. Neturi dirbtinių priedų, kurie dažnai dažnai sukelia šalutinį poveikį moters organizmui. Draugiški gyvūnams, sveikatai bei aplinkai! Dydis: 53 mm, mėlyni, mėlynių kvapo.

Vaniliniai prezervatyvai,...

9,95 EUR Kaina

Vieninteliai oficialūs veganiški prezervatyvai patvirtinti veganų asociacijos. Pagaminti iš natūralios latekso gumos naudojant tik natūralius augalinės kilmės dažiklius. Kiekvienas prezervatyvas yra patikrintas elekroniniu būdu. Neturi dirbtinių priedų, kurie dažnai sukelia šalutinį poveikį moters organizmui. Draugiški gyvūnams, sveikatai bei aplinkai! Dydis: 53 mm.

Veganiniai prezervatyvai...

0,69 EUR Kaina

Aukštos kokybės, iš plono latekso pagaminti prezervatyvai GLYDE garantuos saugą, patogumą ir, svarbiausia, maksimalų jautrumą. Draugiški moterims bei aplinkai. Geriausi iš geriausių! 

Glyde prekės ženklo prezervatyvai buvo pirmieji, turintys Britų veganų draugijos logotipą „Vegan“. Dėl šios priežasties jie ne tik Europoje yra vienas populiariausių prezervatyvų prekių ženklų tarp visų bandymų su gyvūnais priešininkų ir veganų. Tačiau jie taip pat turi didelį populiarumą tarp ne veganų.

Prezervatyvai Maxi Red Glyde Ultra prezervatyvai pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus kaučiuko latekso. Dėl patentuoto dvigubo panardinimo proceso jie yra ypač tvirti, nereikalaujant storesnio sienelės storio.