Plaukų priežiūros priemonės

Plaukų priežiūros priemonės

Rasta 15 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 15 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Ajurvediškas šampūno...

8,49 EUR Kaina

Naudojant ajurvediškus principus ir sudedamąsias dalis, šis kieto šampūno blokelis pamaitins, išvalys ir nuramins Jūsų sausus, negyvus ir nuo streso slenkančius plaukus. Šis šampūnas turi stiprų pipirmėtės, medžių ir dūmo aromatą.

Bergamoto ir Ylang...

8,99 EUR Kaina

Nuostabaus kvapo formulė kurioje yra ekologiškų dilgelių, daržinės žliūgės, rozmarinų, vaistinės svilarožės ir muilo riešutų ekstraktų kurių dėka šis šampūnas išplaus galvą nepažeidžiant plaukų ir skatins stiprių ir sveikų plaukų augimą.

Rozmarinų ir vaistinės...

8,99 EUR Kaina

Muilo riešutai išplaus galvą nepažeidžiant plaukų ir skatins stiprių ir sveikų plaukų augimą. Rozmarinų, pipirmėtės, arbatmedžio ir levandų mišinys sukuria labai gaivų aromatą. Puikiai tinka turintiems pleiskanų ar niežtinčią galvos odą.

Maroko molio šampūno...

8,49 EUR Kaina

Maroko molis buvo naudojamas senovės pasaulyje kaip įpatingas grožio ingredientas. Žmonės iš senovės Egipto, Šiaurės Afrikos, Romos, Graikijos ir Turkijos naudojosi visais grožio privalumais susijusiais su Maroko moliu plaukams ir odai. Maroko (Rhassoul) molis kasamas šiaurės Afrikoje Atlaso kalnuose. Šis molis buvo kasamas nuo 8 a. ir yra pilnas visokių naudingų mineralų tokių kaip silicis, geležis, magnis, kalis, natris, litis ir kt.