Šokoladiniai bei riešutų kremai

Šokoladiniai bei riešutų kremai

Rasta 23 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 23 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Aguoninis riešutų kremas,...

7,99 EUR Kaina

Specialiai Kalėdoms „Sviesto sviestuoto“ sukurtas riešutų kremas. Anakardžių ir migdolų derinys primena sausainius, o visa tai pagardinta skrudintomis aguonomis, dėl to šis riešutų kremas ypač primena jaukų „kūčiukų“ skonį.

Anakardžių kremas, 250 g...

7,75 EUR Kaina

Skrudintų anakardžių kremas, primena nelegalą "anakardžių sviestą". Skirtumas tarp jų tėra vienas. Ponia cenzūra. Be pridėtinių riebalų ir cukraus. Praturtintas ne tik skaidulinėmis medžiagomis, bet ir mineralais bei vitaminais. Ypatingo aromato riešutų kremas. Geriausi deriniai – su obuolio skiltele, su šviežia datule.

Klasikinis žemės riešutų...

3,99 EUR Kaina

Natūralus žemės riešutų kremas be jokių pridėtinių riebalų ir saldiklių. Pasižymi itin riešutingu skoniu. Vientisai sumaltas riešutų kremas pagardintas kapotais žemės riešutais. Rekomeduojama skanauti su vaisiais (obuoliais, bananais), datulėmis, pusrytine koše, gardinti tailandietiškus ir kitus karštus patiekalus, plakti pieniškus kokteilius, naudoti sumuštiniuose (saldžiuose – su skrebučiu ir uogiene, arba sūriuose – su juoda duona ir raugintu agurku).

Migdolų kremas, 250 g...

7,49 EUR Kaina

Skrudintų migdolų su luobele kremas be pridėtinių riebalų ir cukraus. Luobelės praturtina kremą ne tik skaidulinėmis medžiagomis, bet ir mineralais bei vitaminais. Ypatingo aromato. Geriausi deriniai – su obuolio skiltele, su šviežia datule.