"Luxurious Lift" paakių kaukė, Yeauty 2vnt

Kodas: 4260199891476

1,95 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

"Luxurious Lift" paakių kaukė, Yeauty 2vnt

„Yeauty Luxurious Lift Eye Pad Mask“ kaukė efektyviai prižiūri akių sritį. Itin minkštos akių pagalvėlės su peptidų, hialurono rūgšties ir vitamino A koncentratu neutralizuoja raukšles. Peptidai skatina odos kolageno gamybą. Hialurono rūgštis greitai ir intensyviai aprūpina odą drėgme. Vitaminas A prisideda prie keratino ir kolageno susidarymo ir taip stiprina pačios odos elastingumą. Jis turi antioksidacinį poveikį. Po procedūros oda atrodo stangresnė ir skaistesnė. Visi nuovargio ir tamsių ratų požymiai išnyksta per trumpą laiką. Akių pagalvėlės yra dermatologiškai patikrintos ir tinka visų tipų odai.

Ingredientai: Vanduo, tirpus kolagenas (augalinis kolagenas), glicerinas, natrio hialuronatas (hialuronas), acetilheksapeptidas-8, palmitoilo pentapeptidas-4, retinolis (vitaminas A), retinilpalmitatas, jodopropinilbutilkarbamatas, ksantano derva, gliukomanas, gliukomanas , Citrinų rūgštis, kalio citratas, sintetinis fluorflogopitas, fenoksiletanolis, parfumas, diazolidinilo karbamidas

Naudojimas: Tiesiog padėkite akių kaukes ant nuvalytos ir sausos odos po akimis ir švelniai paspauskite. Siaurieji galai nukreipti link nosies, platesni - į išorę! Pašalinkite maždaug po 20-25 min. Likusį serumą švelniai patrinkite į akių sritį ir leiskite jam visiškai absorbuotis. Pastaba: Nuplauti nereikia! Tepkite iškart po atidarymo. Tik vienkartiniam naudojimui!

Yeauty
4260199891476

Susijusios prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: