Kietoji dantų pasta su šalaviju ir citrina, 13ml, Lamazuna

Kodas: 3760201136348

8,49 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Kietoji dantų pasta su šalaviju ir citrina, 13ml, Lamazuna

Sudėtis: kalcio karbonatas, cocos nucifera (kokosų) aliejus*, stearino rūgštis, natrio kokoilo izetionatas, salvia officinalise (šalavijų) lapų milteliai*, kokoso riebalų rūgštis, citrusinių vaisių limono (citrinos) žievelių aliejus*, vanduo, limonenas**, citralas**.

* ekologiško ūkininkavimo ingredientas

** natūralus ingredientas

Kilmės šalis: Prancūzija

Kieta dantų pasta yra rankų darbo, pagaminta Nicos regione. 100% natūraliai gautų ingredientų ir visiškai be sulfatų. Kokosų aliejuje yra lauro rūgšties, turinčios antibakterinių savybių, todėl jis padeda sumažinti apnašas ir yra naudingas visai burnos sveikatai.

Kaip naudoti

Sušlapinkite dantų šepetėlį šiltu vandeniu, tada tepkite kietą dantų pastą. Jums nereikia daug dantų pastos, kad ji būtų veiksminga, nes ji skalaujama sumaišius su seilėmis. Dantis valykite taip pat, kaip ir įprastą pastą, tada praskalaukite burną vandeniu!

Laikymas

Dantų pastai laikyti yra begalė būdų! Pavyzdžiui, galite laikyti ant muilo indo, dantų šepetėlio laikiklyje, „Lamazuna“ indelyje arba tiesiog įdėti atgal į dėžutę. Ši dantų pasta yra kieta ir be vandens - o bakterijoms daugintis reikia vandens - todėl nereikia rūpintis higiena!

Lamazuna
3760201136348

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: