• Nauja

Magnio kūno purškiklis jautriai odai, 100ml BetterYou

Kodas: 5060148521374

15,99 EUR
Su mokesčiais

Magnesium Oil Sensitive Body Spray yra prisotintas jūros dugno magnio chlorido, vieno iš labiausiai tirpių magnio junginių, tirpalo. Rekomenduojama žmonėms, turintiems jautrią odą arba tiems, kurie patiria „magnio dilgčiojimą“ naudojant didesnės koncentracijos transderminius magnio papildus. Sukurtas išoriniam naudojimui, BetterYou Zechstein magnio chloridas pradeda absorbuotis iš karto, kai įmasažuojamas į odą. Šis būtinas mineralas padeda palaikyti bendrą savijautą ir atsipalaiduoti.

Kiekis

Sudėtis: koncentruotas magnio chlorido heksahidrato tirpalas (vanduo, magnio chlorido heksahidratas – 15 % koncentracija).

Tinakmas visoms amžiaus grupėms; Vegetarams; Veganams; Vartoti nėštumo ir žindymo metu. Prieš pradedant  rekomenduojame pasitarti su akušere ar šeimos gydytoju.

Dėmesio: tik išoriniam naudojimui; Vengti patekimo į akis; Nenaudoti ant sudirgusios ar pažeistos odos. Pirmą kartą naudojant, galite jausti nedidelį dilgčiojimo pojūtį. Tai gali reikšti mažą magnio kiekį ir tai yra greito magnio absorbcijos per poras rezultatas. Reguliariai naudojant tai praeis, o įsisavinimui prasidėjus iš karto, įmasažavus odą galima nuvalyti rankšluosčiu.

Naudojimas: išpurkškite nuo penkių iki dešimties purškimų aplink kūną ir gerai įmasažuokite. Puikus metas tepti po dušo ar vonios, nes oda yra šilta, o poros atsivėrusios, o tai padeda geriau įsigerti. Tepkite bet kurioje kūno vietoje, vengdami jautrių vietų, tokių kaip akys. Taikykite pakartotinai, kai tik reikia. Sudėtyje yra 600 purškimų.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija 

BetterYou
5060148521374

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: