Kietoji dantų pasta su cinamonu, 13ml, Lamazuna

Kodas: 3760201136362

8,49 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Kietoji dantų pasta su cinamonu, 13ml, Lamazuna

Sudėtis: kalcio karbonatas, cocos nucifera (kokosų) aliejus*, stearino rūgštis, natrio kokoilo izetionatas, cinnamomu zeylanicum (cinamono) milteliai*, vanduo.

* ekologiško ūkininkavimo ingredientai

Kietoji dantų pasta yra rankų darbo, pagaminta Nicos regione. 100% natūraliai gauti ingredientai ir visiškai jokių sulfatų. Kokosų aliejuje yra lauro rūgšties, turinčios antibakterinių savybių, todėl jis padeda sumažinti apnašas ir yra naudingas visai burnos sveikatai. Pridėjome cinamono miltelių, turinčių antimikrobinių pranašumų.

Kaip naudoti

Sušlapinkite dantų šepetėlį šiltu vandeniu, tada patepkite juo kietą dantų pastą. Jums nereikia daug dantų pastos, kad ji būtų veiksminga, nes ji suputos susimaišius su seilėmis. Dantis valykite taip pat, kaip įprasta dantų pasta, tada praskalaukite burną vandeniu!

Laikymas

Dantų pastai laikyti yra begalė būdų! Pavyzdžiui, galite laikyti ant muilo indo, dantų šepetėlio laikiklyje, „Lamazuna“ indelyje arba tiesiog įsimesti atgal į dėžutę. Ši dantų pasta yra kieta ir joje nėra vandens - o bakterijoms daugintis reikia vandens - todėl nereikia rūpintis higiena! 

Lamazuna
3760201136362

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: