Džiovinti vaisiai + riešutai + sėklos

Džiovinti vaisiai + riešutai + sėklos

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Chia sėklos , 150 g Provita

1,48 EUR Kaina

Čija sėklos yra puikus augalinis omega riebiųjų rūgščių (ypač Omega 3) ir lengvai pasisavinamų baltymų šaltinis, suteikiantis visas būtinąsias amino rūgštis. Taip pat jose daug antioksidantų ir tirpios ląstelienos - net 10 gramų (arba 33% rekomenduojamos paros normos) dviejuose šaukštuose. Čija sėklose daug kalcio, fosforo, magnio, mangano ir kitų mineralų. Jose nėra gliuteno.

Barstykite ant košių ar salotų, berkite į kokteilius, sriubas, augalinį jogurtą ar kepinius vietoj linų sėklų ar aguonų. Čija sėklos puikiai sutirština kokteilius, sriubas, gali būti naudojamos gaminant čiją pudingą. Taip pat čija gali būti naudojamos kaip kiaušinių pakaitalas kepiniuose: sumaišyti 1 šaukštį sėklų su 3 šaukštais vandens ir leisti pastovėti 15 minučių.

Raw kakavos pupelės, 250 g...

5,58 EUR Kaina

Vos kelios raw(!) kakavos pupelės suteikia milžinišką energijos antplūdį. Vienas labiausiai tonizuojančių gamtos stebuklų, indėnų naudotas įvairiose ceremonijose, kurių metu buvo gaminami raw kakavos gėrimai. Smulkintas raw kakavos pupeles užpildavo vandeniu, palaukdavo, kol išsiskirs geriausios kakavos savybės ir pakaitindavo iki 40 laisnių pagal Celsijų. Sakoma, kad tokiu metodu paruošta kakava ne tik tonizuoja, bet ir lengvai svaigina, o organizme išsiskiria hormonai, kurių cheminė sudėtis prilygsta meilės hormonams.

Ekologiški džiovinti...

2,06 EUR Kaina

Džiovinimas yra seniausias konservavimo būdas, kurio metu išlieka daugybė mineralinių medžiagų bei vitaminų. Pomidoruose gausu betakaroteno, vitamino C, B, likopeno, chrlomo, kalio, todėl džiovinti pomidorai yra itin sveikas pasirinkimas.