Vitaminai + papildai

Vitaminai + papildai

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 14 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Purškiamas B12 , 25 ml...

11,98 EUR Kaina

4 purkštelėjimai per dieną ir kavos nebeprireiks. Purškiamas Better You B12 vitaminas po liežuviu patenka tiesiai į kraujotaką ir taip užtikrina preparato žaibišką efektyvumą, t.y.: mažina nuovargį ir didina koncentraciją. Ypač patiks aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems.

Omega 3 EPR ir DHR , 60...

17,36 EUR Kaina

Omega 3 maisto papildas kartu su EPA ir DHA ir taip pat su vitaminu D3, kurie yra puiki alternatyva žuvies taukams bei žymiai pranašesni už linų sėmenų aliejų. Gerina širdies, sąnarių, smegenų veiklą bei regėjimą. Dozavimas: 1-2 kapsulės per dieną kartu su maistu.

Purškiama geležis, 25 ml...
  • -20%
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

Purškiama geležis, 25 ml...

8,59 EUR Bazinė kaina (Savikaina) 10,74 EUR -20% Kaina

BetterYou purškiama geležis aprūpina jūsų organizmą 5 mg geležies, per burnos gleivinę patenka tiesiai į Jūsų sistemą, aplenkdama virškinimą skrandyje (4 papurškimai per dieną). Tai preparatas, kuris prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcionavimo. Teigiamai veikia kognityvines funkcijas. Aukštas biologinis įsisavinamumas. Vartojamas esant geležies trūkumui. Nuostabaus keptų obuolių skonio. 48 dienos dozės.

Magnio kūno losjonas, 180ml...
  • Nauja

Magnio kūno losjonas, 180ml...

10,32 EUR Kaina

Labai efektyviai pasisavinimas magnio kūno losjonas praturtintas odai reikalingais ingredientais. Sudėtyje yra magnio aliejaus su sviestmedžio sviestu, kakavos sviestas, kokosų aliejus ir vitaminas E. 5 ml (4 paspaudimai) magnio kūno losjono turi minimum 150 mg (43% RDN) optimaliai absorbuojamo elementinio magnio.