Sūriai

Sūriai

Rasta 21 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 21 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Čederio skonio veganinis...

20,24 EUR Kaina

Čederio sūris skoniu yra vienas artimiausių fermentiniam sūriui. Tiek spalvą, tiek specifinį skonį jam suteikia paprikos ekstraktai. Šiek tiek lydosi, tad labai tinka karštiems sumuštiniams. Dažnas klausimas - ar tokios didelės pakuotės sūriai nesuges labai greit. Tikrai ne. Svarbiausia apsaugokite su maistine plėvele atvirą sūrio galą ir jis bus tinkamas vartoti iki pat jo galiojimo datos pabaigos.

Klasikinis veganinis...

1,64 EUR Kaina

Gerai besilydantis picos sūris, puikiai tinkantis visiems karštiems patiekalams. Būna, kam atrodo, jog jis net per stipriai tirpsta, tad pirmaisiais kartais rekomenduojame sekti lydymosi procesą. Tik ką ištirpęs sūris šiek tiek kimba prie dantų, tad patartume kelias minutes leisti jam pravėsti ir mėgautis išsiilgtais patiekalais.

Pjaustytas picos skonio...
  • Išpardavimas!

Pjaustytas picos skonio...

1,74 EUR Bazinė kaina (Savikaina) 1,98 EUR Kaina

Violife picos skonio sūris, pagamintas iš kokosų aliejų, pasižymi stipriu baziliko, pomidorų ir raudonėlio skoniu (dar primenančiu cheese balls'us ;) ). Puikus pasirinkimas sumuštiniams.Tinka vegetarams ir veganams. Be cholesterolio, be laktozės, be glitimo.

Dūmo skonio veganinis...
  • Išpardavimas!

Dūmo skonio veganinis...

1,95 EUR Bazinė kaina (Savikaina) 2,10 EUR Kaina

Violife rūkytas sūris, pagamintas iš kokosų aliejų, turi vieną labiausiai išreikštų skonių, primenančių fermentinio bei rūkyto sūrių kombinaciją. Puikiai dera su vynu, tinka ant sumuštinio.Tinka vegetarams ir veganams. Be cholesterolio, be laktozės, be glitimo.

Klasikinis veganinis luitas...

19,25 EUR Kaina

Violife sūris, pagamintas iš kokosų aliejų, primena seną gerą fermentinį sūrį, kuris ne tik turi nuostabų skonį, bet ir lydosi esant aukštesnei temperatūrai. Smarkiai įkaitęs kiek limpa prie dantų, tad patariame valgyti šiek tiek pravėsusį ;)

Picai mozarr skonio luitas,...

16,52 EUR Kaina

Puikiai besilydantis, nepamainomas picų mėgėjų virtuvėje mocarelos skonio sūris. Užteks ilgam! Rekomenduojame keptus sumuštinius ir picas, keptas su šiuo sūriu, bent apie minutę vėsinti: būtent pravėsęs, o ne plikinančiai karštas, šis sūris įgyja puikiausią (maloniausiai tąsią) konsistenciją.

Kreminis tepamas veganiškas...

2,10 EUR Kaina

Tie, kurie mėgsta paprastumą ir tradicinį skonį, iš karto pamėgs šį klasikinį tepamą Violife kreminį sūrį. Jis yra puikus užtepas ant duonos, tinkamas valgyti tiek vienas, tiek kartu su šviežiomis daržovėmis. Trumpai tariant, su šiuo sūriu tikrai suteiksite sumuštiniams dar daugiau gaivumo ir skonio. Taip pat jis puikiai tinka gaminti turtingo skonio kreminius veganiškus padažus, sūrio pyragus, pagardinti keptas bulves ar naudoti kaip daržovių užtepą. Šio kreminio sūrio sudėtyje nėra gliuteno, sojos, palmių aliejaus, laktozės ar kazeino - vietoj jų naudojamas kokosų aliejus, suteikiantis produktui nuostabų skonį ir tobulą tekstūrą.

Pjaustytas veganinis...

2,10 EUR Kaina

Violife sūris, pagamintas iš kokosų aliejų, turi stiprų pomidorų ir bazilikų poskonį. Puikiai dera su vynu, tinka ant sumuštinio. Tinka vegetarams ir veganams. Be pieno, be laktozės, be sojų, be glitimo, be konservantų.